#1 2009-01-24 18:33:37

p_zbyszek

Administrator

1235006
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 41

aBORG

a cóż to za plany odnośnie aBORG? Kto to i z "czym to się je?"
pogadajmy, po to jest forum. Jeśli temat będzie "ciepły" i zainteresowanie będzie duże to zrobię sondę na ten temat.
Każdy będzie mógł oddać swój głos

Offline

 

#2 2009-01-24 18:45:46

arkus

Administrator

2947479
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 37

Re: aBORG

chodzi o pakciki z ALPS i ewentualnie aBORG cygan nawiązał z nimi kontakt tylko filet był w aBORG i mówi że nie bardzo mu się to uśmiecha ewentualnie o nieagresji i handlowy co do tego drugiego sojuszu to ich nie znamy ale koleś jest troszke nadgorliwy bo jeszcze nic nie jest ustalone a już jesteśmy na ich stronie w paktach

według mnie to pakciki mogą być ale skoro Tomek zna aBORG i jest tak jak jest to zdaje się na jego opinie

to tyle z mojej strony


-
----------------------   Sojusz F.G.W   

Offline

 

#3 2009-01-24 18:54:09

p_zbyszek

Administrator

1235006
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 41

Re: aBORG

więc spróbuję założyć sondę. Niech każdy zagłosuje, będziemy wtedy mięli ogólny pogląd na tę sprawę. Od wyniku głosowania będzie zależeć czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tym sojuszem.

Offline

 

#4 2009-01-24 19:25:44

arkus

Administrator

2947479
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 37

Re: aBORG

ale jeszcze wchodzi sprawa paktu z ALPS bo to z nimi była rozmowa a nie z aBORG i to od nich wyszło że możemy się postarać o pakt z aBORGami bo oni mają tutaj głównie chodzi o ALPS to jest troszkę zawiłe najlepiej niech cygan się dokładnie wypowie bo on z nimi gadał


-
----------------------   Sojusz F.G.W   

Offline

 

#5 2009-01-26 11:02:08

cygan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 5

Re: aBORG

no coż gracz który jest w ALPS i jest jego założycielem mnie szpiegował i ja jego, w trakcie tego wywiazała sie rozmowa i z niej ustalono ze ALPS to nic innego jak sojusz założony na potrzeby aBORG , jest tam jeden albo dwoch graczy z aBORG którzy zajmuja sie werbowaniem ludzi na dobrym poziomie do sojuszu swojego a nastepnie przezucaja ich do aBORG jesli sie nadaja.
Podczas rozmowy rowniez wynikla dyskusja na temat paktu z sojuszami, poczatkowo samo ALPS a w pozniejszym czasie ich założyciel powiedzial ze jesli chce to moge skontaktowac sie z  SIRiuszem zalozycielem aBORG i podjac rozmowy odnoscie sojuszu, do dnia dzisiejszego tego nie zrobielem, bo jak powiedziałem nie jestem osoba kompetenta do podejmowania w jakiej kolwiek sprawie samocdzielnych decyzji jesli chodzi o nasz sojusz i wszystko musi byc przez wilkow omowione.
Do chwili obecnej decyzje co do sujuszu z ALPS i aBORG podejmujemy wszyscy i taka tez odpowiedz odemnie uzyskał mój rozmowca.
dlatego panowie jasno chcial bym wiedziec jakie macie zdanie odnosnie co do paktów i jakich, jak wy to wszystko widzicie.
wchodza w gre pakt o nie agresji, handlowy i wojenny.
jak macie jeszcze jakies pytania to śmiało odpowiem, albo sie z tamtym graczem zgadam co i jak.
moim zdaniem to chyba nie jest glupi pomysl miec jakies pakty mozemy miec z tego jako sojusz i jako samodzielni gracze jakies profity chocby z samego handlu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is3.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.gladiatus.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.poke-game.pun.pl